TOPVET Ušní kapky olejové

Hlavní stránka » Veterinární kosmetika » Malá zvířata » TOPVET Ušní kapky olejové


TOPVET Ušní kapky olejové

Zboží je ihned k odběru!

Ušní kapky olejové – k ošetření sluchovodu po čištění lihovými kapkami

PETS ARE FRIENDS® – Ušní kapky olejové představují veterinární kosmetický přípravek, doporučený k aplikaci do zevního zvukovodu ucha za účelem pravidelného čištění od ušního mazu, prachu, kožních exkretů a dalších nečistot. Aplikací produktu dosáhnete dokonalého vyčištění zevního zvukovodu s následným ošetřením kůže. Mírný antiseptický účinek v přípravku přítomných rostlinných silic tlumí rozvoj nežádoucí mikroflóry. Pravidelné používání přípravku vhodným způsobem preventivně brání vzniku zánětu zvukovodu.

Návod k použití: Ošetření zvukovodu se může provádět pravidelně v 2 – 3 týdenních intervalech aplikací 2 – 3 kapek přípravku s následným šetrným vytřením zvukovodu vatovým tampónkem.

Upozornění:

  • Nepoužívat vnitřně!
  • Neaplikovat do očí a na sliznice!
  • Jen pro zvířata!
  • Přípravek nesmí být používán jinak než jak je uvedeno v návodu k použití.
  • Chraňte před dětmi a nepoučenými osobami.
  • Přípravek nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně!

Doba použitelnosti: 36 měsíců od data výroby.

Výrobek musí být skladován v suchém prostředí při teplotách + 5 až + 25 °C.

Jak pečovat o uši? Při zanedbání pravidelné preventivní péče o uši se mohou rozvinout bolestivé záněty (otitidy). Zvláště kritickými jsou teplé dny a letní období, kdy se zvířata setkávají s vyšší koncentrací rizikových faktorů – vyšší prašnost, poletující části rostlin, koupání v přírodních nádržích, vyšší výskyt sinic a bakteriálních původců onemocnění. Pravidelné čištění uší, alespoň v týdenních intervalech, pomáhá zdravotním problémům účinně předcházet.

Správný postup čištění uší: Nejprve je třeba z viditelné části zvukovodu odstranit nahromaděný ušní maz a jiné nečistoty. K tomu je vhodné použít Lihové ušní kapky PETS ARE FRIENDS®. Pomocí rozprašovače aplikujte kapky do zvukovodu a na vnitřní plochu ušního boltce. Pomocí vatového tampónku odpovídající velikosti krouživým pohybem odstraňte nečistoty. Vnitřní plochu ušního boltce taktéž otřete a očistěte. Lihové ušní kapky PETS ARE FRIENDS® je možno použít např. i k dezinfekci ranek po klíštěti či drobných oděrek a poranění. Dezinfekční složkou jsou kromě lihu i nejsilnější přírodní antiseptika – TTO a Manuca. Ve druhé fázi čištění je nutno uvést sliznici zvukovodu a kůži ucha do maximálního komfortu, protože účinným čištěním může být mírně podrážděna. Zde se používají Olejové ušní kapky PETS ARE FRIENDS®. Dostatečné množství kapek aplikujte do zvukovodu a promněte. Tampónkem namočeným v olejových kapkách otřete i vnitřní plochu ušního boltce. Pro účinné a šetrné čištění je třeba provést obě fáze, jak čištění lihovými kapkami, tak následné ošetření ucha kapkami olejovými.

První pomoc při objevení příznaků zánětu ucha: Příznaky zánětu ucha se začínají projevovat tím, že zvíře začne náhle třepat hlavou, naklání hlavu ke straně, škrábe se na uších se jednat o počínající zánět ucha. Jako účinnou a rychlou první pomoc můžete použít Olejové ušní kapky PETS ARE FRIENDS®. Dostatečné množství teplých (NIKOLIV HORKÝCH !) olejových kapek aplikujte do zvukovodu a promněte. Tato první pomoc zvířeti krátkodobě uleví od příznaků bolesti.

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENAHRAZUJE ODBORNÉ OŠETŘENÍ VETERINÁRNÍM LÉKAŘEM.

Odeslat dotaz »


Cena pro Vás:


TOPVET Ušní kapky olejové - parametry

Objem 50ml
Pro příznaky veterina - ušní kapky
designed by čekit.cz