TOPVET Zahřívací masážní mléko 200

Hlavní stránka » Masážní a léčebná kosmetika » Masážní mléka » TOPVET Zahřívací masážní mléko 200


TOPVET Zahřívací masážní mléko 200

Zboží je ihned k odběru!

Zahřívací masážní mléko – bylinné mléko s vysokým obsahem přírodního kapsicinu.

Zahřívací mléko způsobuje místní prohřátí tkáně, tím i lokální prokrvení. Umožňuje tím zrychlené odbourávání toxických látek, které vznikají ve svalech při námaze. Doporučuje se do bolestivých partií důkladně vmasírovat zahřívací mléko i několikrát denně, pro rychlejší regeneraci ho doporučujeme aplikovat kombinaci s jalovcovým mlékem, nebo gelem. Mléko je vhodné vmasírovat také před zátěží, kdy snižujeme riziko svalového zranění.

Místní zčervenání kůže není na závadu. Látky obsažené v mléce mohou u citlivějších jedinců vyvolat alergickou reakci, doporučujeme proto nejprve provést test kožní dráždivosti. Nikdy neaplikovat na sliznice!

Návod k použití: mléko je určeno k dennímu použití a pro každý typ pleti. Aplikujte důkladným vmasírováním. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Je vhodné nejprve si ověřit zda bude Vaše pokožka tento přípravek dobře snášet.

Originální balení: 200 ml.

Indikace byliny:

  • před i po zvýšené zátěži
  • urychluje regeneraci
  • aplikujte jako prevenci svalového zranění
  • netoxický – šetrný pro děti
  • bez omezení věkem
  • snadná a praktická aplikace
  • bez předpisu

Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení.

Nežádoucí účinky: nejsou známy případy předávkování. V případě, že je Vaše pokožka vůči přírodním produktům přecitlivělá, proveďte nejprve test kožní snášenlivosti na vnitřní straně zápěstí.

K dispozici také v balení: 400 ml

Odeslat dotaz »


Cena pro Vás: 108,- Kč


TOPVET Zahřívací masážní mléko 200 - parametry

Objem 200ml
designed by čekit.cz